10 Štěnovice 3 0 0 3 20 : 48 0
11 Dobřív 3 0 0 3 37 : 82 0

Ženy B : SKH Stupno  26:26 (14:13)

brankářky: Simona Vyletová a Eliška Počátecká
obrana:  Barbora Řezanková, Tereza Ungrová, Petra Krejčová, Petra Eretová, Denisa Synáčová, Denisa Benedová
útok: Klára Černá (11), Kateřina Štenglová (8), Lucie Sýkorová (4), Martina Hrudičková (2), Štěpánka Řezanková (1)

Los nám na vikend přidělil dvojkolo, které se nakonec nekonalo. V sobotu jsme měly sehrát utkání s družstvem Litic, kterým se covid bohužel nevyhýbá a díky nařízeným karanténám byli nuceni utkání zrušit.
   Nastoupily jsme tedy k utkání až v neděli, a to se Stupnem u Rokycan. Prvních 8 minut na obou stranách to bylo, co útok, to gól. Až jsme si  říkaly zda takové tempo vůbec vydržíme. Zkoušely jsme hned po pár minutách vystřídat i brankářky, jestli některá z děvčat vyzraje na ,,klepáky” I. Králové, autorky 13. branek v tomto utkání. Ve 20. minutě soupeřky využily oddechový čas ,,time”, kdy jsme provedly ještě střídání v obraně a bekyni T. Ungrovou vystřídala útočnice D. Benedová. Druhý poločas jsme dohrávaly v klidu a stav utkání po odehraném prvním poločase byl 14:13.
   Do druhého poločasu jsme vstupovaly s tím, že nesmíme polevit a pevně jsme věřily, že soupeřky utaháme. Zároveň jsme si říkaly, že hru zlepšíme i v zadních řadách a v útoku se nám nesmí přestat střelecky dařit, jak je našim špatným zvykem. V druhém poločase se nám v obraně povedlo vybojovaly několik míčů a v útoku se nám poměrně také dařilo. Stav utkání v 15. minutě byl 21:19 a my jsme se stále snažily držet si dvoubrankový náskok. Jenže i když sil bylo dost přestalo se nám na chvilku střelecky dařit a inkasovaly jsme občas zbytečné branky, během chvíle byl stav utkání vyrovnaný a my se opět snažily soupeřkám odskočit. V 60.minutě soupeřky vstřelily srovnávací branku na 26:26 a my měly ještě celou minutu utkání obrátit v náš prospěch. Během poslední minuty jsme vystřelily snad třikrát a měly i dva trestné hody, ale míč se nám za záda brankářky dostat nepodařilo. Utkání tedy skončilo remízou.